Za tydzień odpust w Smukale oraz Apel przy figurze Matki Bożej

2015-08-22 | RobertR

W niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.00 Msza Św. odpustowa w Smukale z okazji Uroczystości Matki Boskiej Częstochowskiej. Jest to jednocześnie Msza Św. dożynkowa, podczas której dziękujemy za zbiory z naszych pól, ogrodów i lasów. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi pochodzący z naszej parafii- ks. kanonik Karol Glesmer, proboszcz parafii w Łobżenicy. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie o godz. 21.00 Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej, znajdującej się w Opławcu pod numerem 28.

Zapraszamy w dniu odpustu po Mszy Św. na wspólne śpiewy, będą występowały dwa zespoły religijne. Prosimy o przyniesienie własnych wypieków i przetworów na konkurs oraz kiełbasek do wspólnego grillowania.

Aktualizacja: Poniżej zamieściliśmy zdjęcia wykonane przez Zespół Effatha z Parafii Świętej Trójcy.
Źródło zdjęć: Profil Facebook Zespołu Effatha

613_2136.jpg 613_2137.jpg 613_2138.jpg 613_2139.jpg