Przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w roku szkolnym 2021/2022

Spotkanie dla uczniów i ich rodziców - czwartek, 9 września, bezpośrednio po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 18:30).

Do sakramentu Bierzmowania przygotowują się uczniowie klas 7. i 8. szkół podstawowych.

I. Przygotowania do sakramentu Bierzmowania:
1. Msze św. niedzielne (sugerowana godzina Mszy św. o godz. 18:00)
2. Spowiedź św. w I-szy PIĄTEK miesiąca o godz. 17:30 i UCZESTNICTWO we Mszy św. o godz. 18:00
3. Katecheza przygotowująca w małych grupach (ok. 3-5 spotkań w semestrze)
4. Uczestnictwo w roratach oraz nabożeństwach tj. różaniec, droga krzyżowa
5. Katecheza parafialna (wykład ks. prof. B. Czyżewskiego) nt. "Życie i dzieło kard. Wyszyńskiego" w III-ci PIĄTEK miesiąca o godz. 18:30 w kościele (1 raz w semestrze)

Termin Bierzmowania zostanie podany po ustaleniu z księdzem biskupem. Prawdopodobnie wiosną 2023 roku.