Katechezy

Bł. Stefan Wyszyński - katecheza parafialna 2021/2022

W roku katechetycznym 2021/2022 ks. prof. dr hab. Bogdan Czyżewski poprowadzi wykłady (katechezę parafialną) pt. "Bł. Stefan Wyszyński. Kim był i jest dla Kościoła, Polski i świata?" Wykłady mają charakter otwarty, prowadzone w kościele, w formie multimedialnej. Serdecznie zapraszamy w III-cie PIĄTKI miesiąca o godz. 18:30. Tematy oraz daty dostępne są w załączniku:

Pobierz plan katechez na rok 2021/2022

Od 2008 roku prowadzimy w parafii katechezy, które cieszą się dużą popularnością i gromadzą wiernych z różnych parafii.