Zakończenie roku 2015 i rozpoczęcie 2016

2015-12-27 | RobertR

W czwartek 31 grudnia Msza Święta na zakończenie roku w Opławcu o godz. 18.00, podczas których dziękować będziemy Bogu za wszystko, co przez Jego dobroć i miłość otrzymaliśmy, jednocześnie przepraszając za to wszystko, co nas od Niego oddalało. Po Mszy Świętej nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Serdecznie wszystkich na wspólną modlitwę w ostatnim dniu tzw. starego roku zapraszamy. W piątek 1 stycznia Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w tym dniu we Mszy Św.

Aktualności - archiwum 2015