Rozpoczęliśmy rekolekcje

2017-04-02 | RobertR

W Roku Św. Brata Alberta rozpoczynamy święty czas Rekolekcji Wielkopostnych, które są dla nas wołaniem o wewnętrzną odnowę naszych serc i o głębokie nawrócenie. Tak zaplanujmy naszą pracę i obowiązki, aby nie zabrakło nas podczas tych rekolekcyjnych dni. Zachęćmy także do uczestnictwa naszych domowników. Dzisiaj 2 kwietnia przed dwunastu laty do Domu Ojca odszedł Jan Paweł II. Witamy pośród nas ks. Artura Pukownika, który rozpoczął w naszej parafii głoszenie nauk rekolekcyjnych. Życzymy mu, aby dobrze czuł się w naszej wspólnocie, a słowo, które Pan Bóg kieruje do nas za jego pośrednictwem, umocniło naszą wiarę. Zapraszamy dzisiaj na godz. 18.00 na Gorzkie Żale, podczas których kazanie pasyjne wygłosi ks. rekolekcjonista.

W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne dla młodzieży gimnazjalnej o godz. 9.00, dla dzieci ze szkoły podstawowej o godz. 10.30, zaś dla wszystkich podczas Mszy Św. o godz. 18.00. Po nich: w poniedziałek nauka stanowa dla kobiet we wtorek dla mężczyzn, a w środę dla młodzieży.

Wróć do listy wpisów

Kliknij poniżej, aby powrócić do listy wpisów w tym dziale.

Aktualności

Zobacz również

Poniżej znajduje się lista odnośników do stron o podobnej treści, które uznaliśmy za interesujące dla Ciebie. Kliknij w odnośnik, aby przejść do wybranej strony.

Ogłoszenia parafialne

Pobierz plik PDF z ogłoszeniami parafialnymi

Maj / Czerwiec 2024

26 V - 01 VI

Pobierz plik PDF

Intencje mszalne

Pobierz plik PDF z intencjami mszalnymi

Maj / Czerwiec 2024

26 V - 01 VI

Pobierz plik PDF

Copyright © 2012-2024 by Parafia Przemienienia Pańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.