Parafialna Szlachetna Paczka i spotkanie z Mikołajem

2016-11-26 | RobertR

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci odbędzie się w ostatnią niedzielę Adwentu 18 grudnia. Ofiary do puszek na słodycze dla dzieci ministranci będą zbierać w 3. niedzielę Adwentu, 11 grudnia. Za tydzień w niedzielę 4 grudnia w zakrystii będą do odbioru karteczki z wiekiem dzieci z naszej parafii, które potrzebują wsparcia. Chętne osoby będą mogły wziąć kopertę i przygotować świąteczną paczkę. Przygotowane paczki będzie można złożyć do 18 grudnia. Mamy nadzieję, że tak jak co roku, nie zabraknie rodzin z naszej parafii, które włączą się w naszą parafialną akcję „Szlachetnej paczki”.