Uroczystość Wszystkich Świętych i wymienianki

2016-10-30 | RobertR

Informacje organizacyjne.

We wtorek w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Św. o godz. 8.00 i 11.30 w Opławcu oraz o godz. 10.00 w szpitalu.

Msza Św. w intencji ofiar obozu będzie sprawowana w Opławcu o godz. 11.30.

Różaniec za zmarłych z wymieniankami odmawiać będziemy w Dzień Zaduszny 2 listopada w środę i w następną niedzielę 6 listopada o godz. 17.30 w Opławcu, natomiast w Smukale 2 listopada o godz. 17.00. Karteczki na wymienianki wypełniany i składamy w zakrystii.

Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitw za zmarłych. Odpust ten ofiarować można tylko za zmarłych.