Dwie pielgrzymki wrześniowe

2016-08-07 | RobertR

Podajemy szczegóły dotyczące obu pielgrzymek.

W poniedziałek 8 sierpnia o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie osób chętnych do udziału w pielgrzymce parafialnej w dniach od 5 do 9 września. W programie m.in.: zwiedzanie Krakowa, Łagiewniki, opactwo w Strzyżycach, Rabka, Pieniny, Frydman, wyjazd na Słowację, Spisz i Orawa. Do udziału w pielgrzymce zachęcamy. Szczegóły podamy na spotkaniu. Program pielgrzymki w załączniku poniżej.

Wzorem roku ubiegłego, kiedy odbyliśmy pielgrzymkę jednodniową do Gniezna, w tym roku 17 września, tj. w sobotę udamy się na jednodniową pielgrzymkę do Górki Klasztornej. Wyjazd spod kościoła o godz. 7.00. Po drodze zwiedzimy kościół w Sadkach, skansen w Osieku, kościół w Krostkowie, gdzie proboszczem był Bł. Bp Michał Kozal. W Górce Klasztornej, z uwagi na trwający Rok Miłosierdzia, przejdziemy przez Bramę Miłosierdzia i w sanktuarium odprawimy Mszę Św. Odwiedzimy również Łobżenicę , w której przewidziany jest obiad. Koszt pielgrzymki 100 zł. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy parafian i letników wraz z rodzinami.

793_2452.jpg

Galeria zdjęć

Kliknij zdjęcie i powiększ.

Wróć do listy wpisów

Kliknij poniżej, aby powrócić do listy wpisów w tym dziale.

Aktualności

Zobacz również

Poniżej znajduje się lista odnośników do stron o podobnej treści, które uznaliśmy za interesujące dla Ciebie. Kliknij w odnośnik, aby przejść do wybranej strony.

Ogłoszenia parafialne

Pobierz plik PDF z ogłoszeniami parafialnymi

Czerwiec 2024

16 VI - 22 VI

Pobierz plik PDF

Intencje mszalne

Pobierz plik PDF z intencjami mszalnymi

Czerwiec 2024

16 VI - 22 VI

Pobierz plik PDF

Copyright © 2012-2024 by Parafia Przemienienia Pańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.