Przygotowanie i plan Rekolekcji Wielkopostnych

2016-03-04 | RobertR

Jako ludzie wierzący pragniemy raz w roku w sposób szczególny przez czas rekolekcji wielkopostnych bardziej zbliżyć się do Jezusa Miłosiernego i w świetle wiary dokonać rachunku sumienia: co uczynić, aby nasze życie było w głębokiej łączności z Chrystusem i Kościołem. Niech ten tydzień będzie dla nas czasem duchowego przygotowania do zbliżających się rekolekcji.

Rekolekcje parafialne rozpoczynamy od przyszłej niedzieli. Będą one trwały od 13 do 16 marca włącznie. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Bartosz Wojtaszek z parafii Św. Trójcy w Bydgoszczy. Myślą przewodnią rekolekcji jest „Zaufać Miłosierdziu Bożemu”.

Program rekolekcji znajduje się poniżej - kliknij w obrazek, aby go powiększyć.