Wizytacja Ks. Biskupa Krzysztofa Włodarczyka w naszej parafii

2022-10-06 | RafałM

W dniach 2-3 października gościliśmy w naszej parafii Księdza Biskupa, który przybył w ramach wizytacji kanonicznej.

Ksiądz Biskup wygłosił Boże słowo podczas Mszy świętych, przewodnicząc uroczystej sumie o godz. 11:30. W słowie, które skierował do naszej wspólnoty wyraził wdzięczność za wszelkie dzieła tu organizowane. Po sumie odbyło się spotkanie ze służbą liturgiczną oraz ich rodzicami, wobec których wyraził wdzięczność za służbę przy ołtarzu ich dzieci. Popołudniem odbyło się spotkanie dla grup parafialnych i chętnych.
W poniedziałek Ksiądz Biskup odwiedził naszą szkołę, spotykając się zarówno z uczniami jak i z gronem pedagogicznym. Następnie odwiedził szpital, by spotkać się z dyrekcją i chorymi.

1810_6084.jpg 1810_6085.jpg

Wydarzenia z życia parafii