"Szkoła biblijna" - wykłady otwarte (warsztaty) o Ewangelii wg św. Mateusza

2022-09-17 | RafałM

Wszystkich chętnych (bez względu na wiek oraz poziom znajomości Biblii) zapraszamy do "Szkoły biblijnej", którą poprowadzi ks. Rafał Muzolf. Spotkania odbywać się będą w kościele w I-sze soboty miesiąca o godz. 18:45 w formie wkładów otwartych (może przybierać także formę warsztatów z pytaniami i dyskusją). Tematyka:

Tematem przewodnim w tym roku akademickim będzie Ewangelia według św. Mateusza, której kolejne rozdziały omawiać będziemy w kontekście historyczno-kulturowym. Pierwsze spotkanie - 1 października (sobota), o godz. 18:45.
Serdecznie zapraszamy!

Kliknij zdjęcie i powiększ.

Wydarzenia z życia parafii