100 rocznica urodzin Jana Pawła II

2020-05-17 | RafałM

W tym roku przeżywamy setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły. To kolejny moment, by przypomnieć sobie życie i dzieło tego wielkiego Polaka, a przede wszystkim zagłębić się w Jego nauczanie. Mamy zatem kilka propozycji:

1. Dokładnie 18 maja o godz. 17:00 (godzinie narodzin JPII) będą biły dzwony przez 100 sekund dla upamiętnienia tego wydarzenia.
2. Zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Jana Pawła II podczas nabożeństwa majowego i Mszy św. o godz. 18:00.
3. Zachęcamy także do indywidualnej modlitwy Anioł Pański o godz. 12:00.
4. Zachęcamy, by uczcić ten dzień poprzez odświętny obiad lub kawę z domowym ciastem w gronie najbliższych. To dobry moment, by odtworzyć jakieś nagrania lub przeczytać i rozważyć Jego nauczanie.
5. Bardziej aktywnych zapraszamy na nasz nowy Fanpage na Facebooku "BIKE'owa PARAFIA", która jest poświęcona pasji rowerowych wypraw ks. prałata Stefana Brylla, którą pragniemy kontynuować. Mamy tam propozycje dla miłośników jednośladów - "100 km na 100 urodziny Jana Pawła II".
Niech będzie to dla nas piękny czas z Janem Pawłem II!
Szczęść Boże!

Wróć do listy wpisów

Kliknij poniżej, aby powrócić do listy wpisów w tym dziale.

Wydarzenia z życia parafii

Zobacz również

Poniżej znajduje się lista odnośników do stron o podobnej treści, które uznaliśmy za interesujące dla Ciebie. Kliknij w odnośnik, aby przejść do wybranej strony.

Ogłoszenia parafialne

Pobierz plik PDF z ogłoszeniami parafialnymi

Maj / Czerwiec 2024

26 V - 01 VI

Pobierz plik PDF

Intencje mszalne

Pobierz plik PDF z intencjami mszalnymi

Maj / Czerwiec 2024

26 V - 01 VI

Pobierz plik PDF

Copyright © 2012-2024 by Parafia Przemienienia Pańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.