Przygotowanie uroczystości Bożego Ciała

2017-06-10 | RobertR

Podajemy szczegóły uroczystości.

W czwartek 15 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. według porządku niedzielnego, a po Mszy Św. o godz. 11.30 wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem do Czterech Ołtarzy tradycyjną trasą: ulicą Sanatoryjną w kierunku Krynickiej, Letniskową i Wycieczkową. Bardzo prosimy o dekorację trasy, przygotowanie czterech ołtarzy, poczty sztandarowe oraz dziewczynki sypiące kwiatki i dzieci komunijne. Prosimy ojców dzieci komunijnych o niesienie baldachimu.

Pierwsza próba dziewczynek sypiących kwiatki w poniedziałek o godz. 17.30. Niech nie zabraknie dzieci z naszej parafii, które ubogacą Uroczystość Bożego Ciała przez sypanie kwiatków i udział w procesji. Prosimy rodziców i dziadków o zmobilizowanie swoich pociech. Próby poprowadzi siostra Adriana.

W oktawie Bożego Ciała procesja z Najświętszym Sakramentem będzie codziennie o godz. 18.00 w Opławcu, natomiast tradycyjnie zakończenie oktawy w Smukale.

Wróć do listy wpisów

Kliknij poniżej, aby powrócić do listy wpisów w tym dziale.

Aktualności

Zobacz również

Poniżej znajduje się lista odnośników do stron o podobnej treści, które uznaliśmy za interesujące dla Ciebie. Kliknij w odnośnik, aby przejść do wybranej strony.

Ogłoszenia parafialne

Pobierz plik PDF z ogłoszeniami parafialnymi

Luty 2024

18 II - 24 II

Pobierz plik PDF

Intencje mszalne

Pobierz plik PDF z intencjami mszalnymi

Luty 2024

18 II - 24 II

Pobierz plik PDF

Copyright © 2012-2024 by Parafia Przemienienia Pańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.