Żywy Różaniec Rodzin

Żywy Różaniec Rodzin realizuje codzienną, indywidualną modlitwę (dziesiątek różańca) w określonej intencji papieskiej oraz parafialnej. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 11:00 w kościele w Opławcu. Dodatkowo, członkowie wspólnoty prowadzą Koronkę do Bożego miłosierdzia w drugą i czwartą niedzielę miesiąca, przed Mszą św. o godz. 8:00. Spotkania wspólnoty Żywego Różańca Rodzin odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy poprzez codzienny dziesiątek różańca chcieliby się włączyć w modlitewne dzieło naszej wspólnoty parafialnej.