Przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w roku szkolnym 2020/2021

Do sakramentu Bierzmowania przygotowują się uczniowie klas 8 szkół podstawowych oraz I i II ponadpodstawowych, którzy w poprzednim roku szkolnym pozytywnie zakończyli I-szy etap spotkań.

I. Przygotowania do sakramentu Bierzmowania dla uczniów KLAS ÓSMYCH szkół podstawowych obejmują:
1. Msze św. niedzielne (sugerowana Msza św. o godz. 18:00)
2. Spowiedź św. w I-szy PIĄTEK miesiąca o godz. 17:30 i UCZESTNICTWO we Mszy św. o godz. 18:00
3. Katecheza przygotowująca - w jedną niedzielę w miesiącu po wieczornej Mszy św.
4. Uczestnictwo w roratach oraz nabożeństwach tj. różaniec, droga krzyżowa – raz w tygodniu
5. Katecheza (wykład ks. prof. B. Czyżewskiego) nt. "Cudów eucharystycznych" w III-ci PIĄTEK miesiąca o godz. 18:30 w kościele

II. Przygotowania do sakramentu Bierzmowania dla uczniów SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH obejmują:
1. Msze św. niedzielne
2. Wskazana spowiedź św. w I-szy PIĄTEK miesiąca o godz. 17:30 i UCZESTNICTWO we Mszy św. o godz. 18:00
3. Katecheza przygotowująca - raz w miesiącu w niedzielę po wieczornej Mszy św.
4. Wskazane uczestnictwo w roratach oraz nabożeństwach tj. różaniec, droga krzyżowa – raz w tygodniu

Termin Bierzmowania zostanie podany po ustaleniu z księdzem biskupem, najprawdopodobniej kwiecień 2021 r.