Przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w roku szkolnym 2019/2020

Do sakramentu Bierzmowania przygotowują się uczniowie klas 8 szkół podstawowych oraz I ponadpodstawowych, którzy w poprzednim roku szkolnym pozytywnie zakończyli I-szy etap spotkań.

Przygotowania do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii obejmują:
1. Msze św. niedzielne
2. Spowiedź św. w I-szy PIĄTEK miesiąca o godz. 17:30 i UCZESTNICTWO we Mszy św. o godz. 18:00
3. Katecheza przygotowująca w II-gi PIĄTEK miesiąca.
4. Uczestnictwo w roratach oraz nabożeństwach tj. różaniec, droga krzyżowa – raz w tygodniu
5. Katecheza (wykład ks. prof. B. Czyżewskiego) nt. "Cudów eucharystycznych" w III-ci PIĄTEK miesiąca o godz. 18:30 w kościele (DOTYCZY TYLKO OSÓB MAJĄCYCH ZALEGŁOŚCI z poprzedniego roku!)

Termin spotkania zostanie podany po ustaleniu z księdzem biskupem.