Bierzmowanie

Sakrament Bierzmowania odbywa się w terminie wyznaczonym przez Kurię diecezjalną w Bydgoszczy.

Przygotowania do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii obejmują:
1. Msze św. niedzielne
2. Spowiedź św. w I-szy PIĄTEK miesiąca o godz. 17:30 i uczestnictwo we Mszy św. o godz. 18:00
3. Katechezy przygotowujące:
a) I-szy PONIEDZAŁEK miesiąca o godz. 18:45 w salce katechetycznej
b) III-ci PIĄTEK miesiąca o godz. 18:30 w salce katechetycznej
4. Uczestnictwo w roratach oraz nabożeństwach tj. różaniec, droga krzyżowa – raz w tygodniu