Szkolne Koło Caritas

Dnia 24 październiku 2016 w Zespole Szkół nr 22 w Bydgoszczy (Opławcu) powstało Szkolne Koło Caritas. Jest to wolontariat dla uczniów, którzy podejmują różne działania na rzecz potrzebujących oraz włączają się w działania parafii. W ten sposób pragniemy kształtować w młodych ludziach empatię i potrzebę niesienia pomocy – bycia dla innych.

Więcej informacji: http://www.zs22.pl/index.php?strona=wolontariat

Parafialny Zespół Caritas

Przy parafii skupiamy również grupę dorosłych, którzy podejmują wiele akcji charytatywnych tj. szlachetna paczka, a także włączają się w organizację inicjatyw parafialnych m.in. festynu parafialnego.

Z uwagi na wielość akcji zapraszamy chętnych do współpracy.