Katechezy

Cuda eucharystyczne - katecheza parafialna 2020/2021

W roku katechetycznym 2019/2020 ks. prof. dr hab. Bogdan Czyżewski przybliżał tematy związane najważniejszymi cudami eucharystycznymi, które miały miejsce na przestrzeni wieków. Z uwagi na czas epidemii ostatnie wykłady nie mogły się odbyć Dlatego w październiku 2020 r. rozpoczniemy wykłady od dokończenia tematu "Cudów eucharystycznych". Wykłady mają charakter otwarty, prowadzone w kościele, w formie multimedialnej. Serdecznie zapraszamy w III-cie PIĄTKI miesiąca o godz. 18:30.

Pobierz plan katechez na rok 2019/2020

Od 2008 roku prowadzimy w parafii katechezy, które cieszą się dużą popularnością i gromadzą wiernych z różnych parafii.