Msza Św. odpustowa w Smukale oraz Apel Jasnogórski

2016-08-21 | RobertR

Za tydzień w niedzielę 28 sierpnia o godz. 12.00 Msza Św. odpustowa w Smukale z okazji Uroczystości Matki Boskiej Częstochowskiej. Jest to jednocześnie Msza Św. dożynkowa, podczas której dziękujemy za zbiory z naszych pól, ogrodów i lasów. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Jarosław Kubiak, ojciec duchowny seminarium w Pelplinie. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie o godz. 21.00 Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej, znajdującej się w Opławcu pod numerem 28.