Obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski

2016-04-10 | RobertR

W tym tygodniu od czwartku do soboty w Gnieźnie na Ostrowie Lednickim oraz w Poznaniu przeżywać będziemy centralne obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i harmonogramem.

Jako wspólnota diecezjalna pragniemy włączyć się w świętowanie tego wyjątkowego Jubileuszu. W sobotę 16 kwietnia odbędzie się Msza Święta w bydgoskiej katedrze o godz. 18.00, natomiast w niedzielę 17 kwietnia w Sanktuarium Nowych Męczenników na bydgoskich Wyżynach będzie sprawowana centralna uroczysta Msza Św. o godz. 13.00. Ks. Bp Jan Tyrawa serdecznie zaprasza.

Poniżej znajduje się szczegółowy plan obchodów ze wskazaniem uroczystości.

739_2382.jpg 739_2383.jpg