Ważne wydarzenia parafialne we wrześniu

2014-09-14 | RobertR

74 rocznica napaści Rosji Sowieckiej, spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych i spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

W środę 17 września przypada 74 rocznica napaści Rosji Sowieckiej na wschodnie tereny naszej ojczyzny. Również tego dnia mija 13 rocznica konsekracji naszego kościoła. Pamiętajmy w modlitwach o ofiarodawcach i budowniczych naszej świątyni. Zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu, a żyjących opiece Matki Bożej. Liturgicznie konsekrację kościoła obchodzić będziemy w ostatnią niedzielę października.

Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w środę 17 września po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.30. Dotyczy to również rodziców dzieci, które uczęszczają do szkół poza Opławcem.

Za dwa tygodnie w niedzielę, tj. 28 września po Mszy Św. o godz. 11.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy również młodzież uczącą się w gimnazjach poza Opławcem.

Aktualności - archiwum 2014