Życzenia Świąteczne

2023-12-24 | AgnieszkaK

Chrystus Pan nie miał miejsca na ziemi - przychodząc na świat nie miał kołyski, po śmierci na krzyżu nie miał nawet własnego grobu. W codziennym nauczaniu wskazywał jednak, że szuka miejsca w naszym sercu i życiu.
Dziś powtarza się scenariusz, który przekazali nam ewangeliści. I dziś Jezus szuka miejsca na ziemi chcąc dać pokój tam, gdzie panuje wojna, miłość tam, gdzie jest nienawiść, przebaczenie tam, gdzie wciąż jest grzech.

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej opławieckiej wspólnoty!

Życzymy, by Chrystus znalazł miejsce w Waszym życiu, darząc Was potrzebnymi łaskami w codzienności. Niech stanie się Waszym Towarzyszem, który poprowadzi Was przez wszystkie chwile, zwłaszcza te trudne.

Życzymy Wam błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Wasi kapłani.

1975_6304.jpg