Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne

2012-03-25 | RobertR

Rekolekcje prowadzi ksiądz Piotr Wachowski, który wcześniej gościł w naszej parafii na praktykach. Rekolekcje będą trwały od 25 do 28 marca.

Ksiądz Piotr Wachowski, który wcześniej gościł w naszej parafii na praktykach, obecnie pracuje w parafii w Kcyni, jako wikariusz. Serdecznie witamy księże Piotrze i "Szczęść Boże" w prowadzeniu nas przez refleksje wielkopostne. Ksiądz Piotr rozpoczął nauki od humorystycznego stwierdzenia - "Podziwiam księdza proboszcza, że zdecydował się na głoszenie nauk rekolekcyjnych przez tak młodego i nieoświadczonego kapłana. Mimo wszystko jednak dziękuję.".

81_61.jpg 81_62.jpg

Aktualności - archiwum 2012