Już za kilka dni Festyn Parafialny 2016!

2016-06-20 | RobertR

W najbliższą sobotę 25 czerwca o godz. 16.00 rozpoczynamy wspólne świętowanie na łonie przyrody podczas IX już festynu parafialnego. Czeka nas wiele radości i miłych chwil. Festyn ubogacą występy zespołów i wokalistów różnych gatunków muzycznych, nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, m.in. dmuchanego placu zabaw, pokazy historycznej grupy rekonstrukcyjnej i Straży Pożarnej, woltyżerki konnej jak i loty balonem na uwięzi. Dostępne będą parafialne punkty gastronomiczne z domowym ciastem, chlebem ze smalcem i grochówką. Będą też potrawy z grilla serwowane przez profesjonalnego kucharza. W trakcie festynu będzie można nabyć losy loterii fantowej, a na zakończenie odbędzie się losowanie nagród głównych, którymi są cztery rowery i pielgrzymka. Będzie też możliwość oznakowania rowerów przez Policję. O godz. 19.00 wystąpi śląski zespół Duo Fenix. Niech tego dnia nikogo z nas nie zabraknie, abyśmy mogli wspólnie spędzić to popołudnie. Zaprośmy naszych bliskich, znajomych, gości. Można zabrać ze sobą koce. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć festyn finansowo albo pomóc w inny sposób, zapraszamy. Prosimy, aby jak najwięcej pań wspomogło festyn ciastami, smalcem z ogórkami. Produkty te można składać w piątek po Mszy Św. wieczornej w domu parafialnym lub bezpośrednio przed festynem u pani Iwony Płokarz.