Jednodniowa pielgrzymka w pierwszą sobotę września

2015-08-03 | RobertR

Pielgrzymka parafialna do Gąsawy, Gniezna i Ostrowa Lednickiego odbędzie się w pierwszą sobotę września, tj. 5 września. Wyruszamy spod kościoła o godz. 7.00. Nawiedzimy kościół w Gąsawie, Katedrę Prymasów i muzeum katedralne w Gnieźnie. W Gnieźnie przewidziana jest Msza Św., obiad i spacer po rynku. Następnie udamy się do Ostrowa Lednickiego – miejsca chrztu świętego i pierwszej siedziby Piastów. Koszt pielgrzymki 90 zł. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy parafian, letników wraz z rodzinami.

Aktualności - archiwum 2015