Za tydzień rozpoczynamy miesiąc maj

2015-04-24 | RobertR

Informacje o porządku nabożeństw i ważnych uroczystościach.

W piątek rozpoczyna się maj, który jest miesiącem poświęconym naszej Pani i Królowej. To właśnie w szkole Maryi uczymy się całkowitego oddania Bogu. Nabożeństwa majowe w Opławcu codziennie o godz. 18.00, oprócz wtorków. Podczas nabożeństw majowych czytać będziemy rozważania pogłębiającą naszą wiarę.

W piątek 1 maja czcimy Świętego Józefa Rzemieślnika. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za wszystkich pracujących, bezrobotnych i poszukujących pracy. Tego dnia pierwsze nabożeństwo majowe. Spowiedź Św. dla dzieci o godz. 17.30.

Do chorych udamy się nie w I piątek miesiąca, który przypada 1 maja, lecz dzień wcześniej - w czwartek w godzinach dopołudniowych. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o powiadomienie chorych.

Z uwagi na to, że 3 maja przypada w niedzielę, liturgicznie Święto to przeniesione jest na poniedziałek 4 maja. Msza Św. tego dnia o godz. 18.00 w Opławcu.

Wróć do listy wpisów

Kliknij poniżej, aby powrócić do listy wpisów w tym dziale.

Aktualności - archiwum 2015

Zobacz również

Poniżej znajduje się lista odnośników do stron o podobnej treści, które uznaliśmy za interesujące dla Ciebie. Kliknij w odnośnik, aby przejść do wybranej strony.

Ogłoszenia parafialne

Pobierz plik PDF z ogłoszeniami parafialnymi

Wrzesień / Pażdziernik 2022

25 IX - 01 X

Pobierz plik PDF

Intencje mszalne

Pobierz plik PDF z intencjami mszalnymi

Wrzesień / Październik 2022

25 IX - 01 X

Pobierz plik PDF

Copyright © 2012-2022 by Parafia Przemienienia Pańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.