Dzisiaj w niedzielę 28 grudnia obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny

2014-12-28 | RobertR

Polecamy opiece Bożej wszystkie rodziny naszej parafii. Niech Święta Rodzina: Jezus, Maryja i Józef pomagają nam w dążeniu do świętości, aby nasze rodziny były zawsze silne Bogiem i z Bogiem rozwiązywały wszystkie trudności życia codziennego.

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci odbędzie się w ostatnią niedzielę Adwentu czyli 21 grudnia - dzień przed Wigilią. W związku z tym ofiary do puszek na słodycze dla dzieci ministranci będą zbierać w 3 niedzielę Adwentu, czyli 14 grudnia.

Również tego dnia, tak jak w roku ubiegłym, będzie można w zakrystii odebrać koperty, zawierające wiek i płeć dziecka z naszej parafii, które potrzebuje wsparcia. Chętne osoby będą mogły wziąć kopertę i przygotować świąteczną paczkę. Przygotowane paczki będzie można złożyć do 21 grudnia do godz. 13.00 w zakrystii.

Aktualności - archiwum 2014