Za tydzień obchodzimy czternasty Dzień Papieski

2014-10-05 | RobertR

Za tydzień 12 października przeżywać będziemy po raz czternasty w kościele polskim Dzień Papieski, przybliżając osobę i naukę św. Jana Pawła II. W tym też dniu zbierać będziemy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które funduje stypendia dla dzieci z rodzin niezamożnych. Prosimy o wsparcie tego dzieła. Dzień Papieski przeżywać będziemy pod hasłem „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie”. Bp Jan Tyrawa zaprasza młodzież do kościoła św. Jadwigi Królowej na Wzgórzu Wolności na godz. 13.00 na uroczystą Eucharystię. Dalsze świętowanie Dnia Papieskiego, czyli Karoliada o godz. 16.00 w hali „Łuczniczka”.

Aktualności - archiwum 2014