Maj to piękny miesiąc również w modlitwie

2014-04-26 | RobertR

W czwartek rozpoczyna się maj, który jest miesiącem poświęconym naszej Pani i Królowej. To w szkole Maryi uczymy się całkowitego oddania Bogu.

W czwartek 1 maja czcimy Świętego Józefa Rzemieślnika. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za wszystkich pracujących, bezrobotnych i poszukujących pracy. Tego dnia pierwsze nabożeństwo majowe.

W sobotę 3 maja wielka Uroczystość Królowej Polski i Święto Konstytucji 3-go Maja. Msze Święte według porządku niedzielnego.

Nabożeństwa majowe w naszej świątyni w Opławcu codziennie o godz. 18.00 (oprócz wtorków), w Smukale zaś w piątki o godz. 17.00. Podczas nabożeństw majowych czytać będziemy rozważania pogłębiającą naszą wiarę.

Aktualności - archiwum 2014