Ważne wydarzenia w sierpniu i wrześniu

2013-08-14 | RobertR

Przypomnienie o wydarzeniach w dniach 15, 18, 25 sierpnia i o pielgrzymce we wrześniu.

W czwartek 15 sierpnia przeżywamy wielką Uroczystość Wniebowzięcia NMP, która poprzez całkowite oddanie swego życia w służbie Jezusowi otrzymała chwałę nieba. Tego dnia Msze Św. według porządku niedzielnego. Podczas wszystkich Mszy Św. święcić będziemy zioła i kwiaty.

W niedzielę 18 sierpnia o godz. 15.00 gromadzimy się za internatem przy krzyżu, aby z tego miejsca rozpocząć i wspólnie przeżyć pielgrzymkę łodziami po wodach Zalewu Smukalskiego, którym to szlakiem płynął przed laty Karol Wojtyła. Zapraszamy do udziału na wodzie, jak i też do towarzyszenia z brzegów i mostu. Pielgrzymkę zakończymy wspólnym śpiewem przy akompaniamencie akordeonu.

W niedzielę 25 sierpnia przeżywać będziemy Odpust w Smukale z okazji Uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej. Msza Św. odpustowo- dożynkowa o godz. 12.00. Tego dnia nie będzie Mszy Św. o godz. 10.00 w Smukale.

W dniach 9-13 września odbędzie się parafialna pielgrzymka na Podlasie.

Aktualności - archiwum 2013