"Wydarzenia, które zmieniły Kościół i świat" - kolejna edycja katechezy parafialnej

2022-09-16 | RafałM

W tym roku akademickim ks. prof. B. Czyżewski przybliżać będzie temat "Wydarzeń, które zmieniły Kościół i świat". Katechezy odbywać się będą tradycyjnie w III-cie piątki miesiąca o godz. 18:30 (bezpośrednio po Mszy św.).

Pierwszy temat dotyczyć będzie okresu chrześcijaństwa po zakończonych prześladowaniach: "Wolność Kościoła i zmiany w świecie: cesarz Konstantyn i św. Helena" - 21.10.2022 r. o godz. 18:30.
Serdecznie zapraszamy!

Kliknij zdjęcie i powiększ.

Wydarzenia z życia parafii