Kim naprawdę był Jan Chrzciciel i dlaczego Jezus koniecznie chciał przyjąć od niego chrzest w Jordanie? - Mt 3

2022-11-24 | RafałM

Zapraszamy na kolejne spotkanie "Szkoły biblijnej", w której przybliżymy tematykę 3. rozdziału Ewangelii wg św. Mateusza. Już w najbliższą sobotę (3.12.) o godz. 18:45.

Spotkania odbywają się w kościele, w I-sze soboty miesiąca o godz. 18:45. Prowadzone są w formie wkładów otwartych (mogą przybierać także formę warsztatów z pytaniami i dyskusją). Tematem przewodnim w tym roku akademickim jest Ewangelia według św. Mateusza, której kolejne rozdziały omawiać będziemy w kontekście historyczno-kulturowym.
Następne spotkanie - 18 lutego (sobota), o godz. 18:45 - omówimy Mt 4.
Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenia z życia parafii