Bł. Kard. Stefan Wyszyński - 19.11. - WYKŁAD nt. ingresów do katedry w Gnieźnie i Warszawie

2021-11-15 | RafałM

W najbliższy piątek (19 listopada) zapraszamy na kolejny wykład, który poprowadzi ks. prof. Bogdan Czyżewski. W tym miesiącu omówi ingresy Kardynała do katedry gnieźnieńskiej i warszawskiej - "Pomóżcie mi w dom nasz wnieść pochodnię Bożą".

Wykłady prowadzone są w III-cie piątki miesiąca, w kościele, w formie multimedialnej, bezpośrednio po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

Kliknij zdjęcie i powiększ.

Wydarzenia z życia parafii