"Boża rola" - Msze św. w plenerze.

2021-06-20 | RafałM

Tradycją naszej parafii jest, że w okresie letnim odprawiamy Msze św. w Smukale na tzw. "Bożej roli", czyli na zewnątrz. Zwłaszcza w obecnym czasie, zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 10:00. To świetna okazja, by na Mszę wybrać się rowerem, bądź przy okazji spaceru i połączyć coś dla ciała z tym, co dla ducha. Zapraszamy!

Msze św. plenerowe (na "Bożej roli") odbywają się w okresie letnim w NIEDZIELE o godz. 10:00, przy kaplicy w Smukale (ul. Palmowa 2). Rozpoczynamy 16.05.2021 r. Zapraszamy!

Wydarzenia z życia parafii