Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy

Historia i opis obiektu

Poprzednio mieścił się na jego miejscu Dom Pomocy Społecznej pozyskany dla opieki nad chorymi w 1981 roku. Od tego też roku rozpoczęła się opieka duszpasterska ks. Romana Lena, kontynuowana w późniejszym czasie przez duszpasterzy tutejszej parafii.

Adres i mapa dojazdu

Smukalska 251

Msze święte

Poniżej znajduje się rozkład godzinowy Mszy św. odprawianych w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym.

W tym dniu Msze św. nie są odprawiane.

Z.P.O.*

Msze św. nie są odprawiane.

Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny (Smukała).