Rozpoczynamy maj

2017-04-29 | RobertR

Informacje o najważniejszych wydarzeniach w tym miesiącu.

Niech rozpoczynający się jutro miesiąc maj, który obfituje w wiele wydarzeń w życiu Kościoła gromadzi nas na nabożeństwach majowych, podczas których modlimy się do Matki Bożej w intencjach naszych rodzin. Zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 18.00, oprócz wtorków. Podczas każdego nabożeństwa będą czytane rozważania maryjne, a śpiew prowadzić będzie pani organistka. W Smukale nabożeństwo majowe w każdy piątek o godz. 17.00 ze Mszą Św.

We wtorek 2 maja nie będzie Mszy Św. w szpitalu.

W środę 3 maja wielka Uroczystość Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 maja. Msze Św. według porządku niedzielnego.

W piątek 5 maja przypada adoracja w Smukale. Rozpocznie się ona o godz. 17.00 nabożeństwem majowym, a po nabożeństwie Msza Św.

W niedzielę 21 maja podczas Mszy Św. o godz. 11.30 I Komunia Św. Pierwsze próby dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w poniedziałek 8 maja i czwartek 11 maja o godz. 16.30. Szczegółowe informacje tutaj