Rozpoczęliśmy rekolekcje

2017-04-02 | RobertR

W Roku Św. Brata Alberta rozpoczynamy święty czas Rekolekcji Wielkopostnych, które są dla nas wołaniem o wewnętrzną odnowę naszych serc i o głębokie nawrócenie. Tak zaplanujmy naszą pracę i obowiązki, aby nie zabrakło nas podczas tych rekolekcyjnych dni. Zachęćmy także do uczestnictwa naszych domowników. Dzisiaj 2 kwietnia przed dwunastu laty do Domu Ojca odszedł Jan Paweł II. Witamy pośród nas ks. Artura Pukownika, który rozpoczął w naszej parafii głoszenie nauk rekolekcyjnych. Życzymy mu, aby dobrze czuł się w naszej wspólnocie, a słowo, które Pan Bóg kieruje do nas za jego pośrednictwem, umocniło naszą wiarę. Zapraszamy dzisiaj na godz. 18.00 na Gorzkie Żale, podczas których kazanie pasyjne wygłosi ks. rekolekcjonista.

W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne dla młodzieży gimnazjalnej o godz. 9.00, dla dzieci ze szkoły podstawowej o godz. 10.30, zaś dla wszystkich podczas Mszy Św. o godz. 18.00. Po nich: w poniedziałek nauka stanowa dla kobiet we wtorek dla mężczyzn, a w środę dla młodzieży.