Czternasty Dzień Papieski

2014-10-11 | RobertR

Informacje o obchodach tego szczególnego dnia.

W niedzielę 12 października w całej ojczyźnie oddajemy hołd naszemu wielkiemu rodakowi, obchodząc po raz czternasty Dzień Papieski, w którym dziękujemy za posługę Papieża Polaka. We wszystkich parafiach, przy kościołach i w miejscach publicznych ministranci i wolontariusze kwestują zbierając ofiary przeznaczone na ufundowanie stypendiów niezamożnym zdolnym uczniom. Prosimy o wsparcie tego dzieła.

Dalsze świętowanie Dnia Papieskiego, czyli Karoliada o godz. 16.00 w hali „Łuczniczka”. Wystąpi m.in. zespół „Raz Dwa Trzy”. Zachęcamy do udziału.

Aktualności - archiwum 2014