Podziękowania od Księdza Proboszcza

2013-07-01 | RobertR

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknego przeżycia rocznicy powołania naszej parafii oraz wspólnej zabawy na festynie parafialnym.

W niedzielę 30.06.2013 na Mszy Św. o godz. 11.30 pod przewodnictwem Ks. Bp Krzysztofa Wętkowskiego z Gniezna złożyliśmy Bogu dziękczynienie za 30 lat istnienia naszej wspólnoty parafialnej. Podczas Mszy św. polecaliśmy radości i troski wszystkich rodzin naszej parafii, a zmarłych Miłosierdziu Bożemu. W dalszym ciągu obejmujemy nieustanną modlitwą wszystkich, którzy przyczynili się do wybudowania naszej świątyni. Wszystkim osobom, które pomogły w organizacji uroczystej Mszy św. składam szczere Bóg Zapłać.

Serdecznie dziękuję wspólnocie parafialnej, wszystkim działkowiczom i gościom za wspólne chwile radości spędzone wczoraj podczas szóstego już festynu parafialnego. Myślę, że uśmiech, otwartość, wspólnie spędzony czas zaowocują pogłębieniem więzi, jak i też wzajemną troską o siebie i nasze wspólne sprawy. W szczególny sposób dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli w organizacji festynu.

Aktualności - archiwum 2013