Rozpoczęliśmy Rekolekcje - witamy księdza Karola Glesmera

2013-03-17 | RobertR

Witamy pośród nas księdza Karola Glesmera pochodzącego z naszej wspólnoty parafialnej, który rozpoczął w naszej parafii głoszenie nauk rekolekcyjnych. Życzymy mu, aby dobrze czuł się w naszej, właściwie w swojej, wspólnocie, a słowo, które Pan Bóg kieruje do nas za Jego pośrednictwem, umocniło naszą wiarę.

W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne dla młodzieży gimnazjalnej o godz. 9.00, dla dzieci ze szkoły podstawowej o godz. 10.30, zaś dla wszystkich podczas Mszy Św. o godz. 18.00. Po nich: w poniedziałek nauka stanowa dla rodzin i starszych a we wtorek nauka stanowa dla młodzieży uczącej się i pracującej. Szczegółowy plan rekolekcji wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz na stronie głównej naszej strony internetowej.

Aktualności - archiwum 2013