WIELKANOC 2021

2021-04-03 | TadeuszR

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Chrystusa Pana, składamy wszystkim naszym parafianom życzenia, aby Chrystus Zmartwychwstały był zawsze naszą siłą, naszą nadzieją, naszą miłością i naszym życiem. Niech ta moc, płynąca z Jego Zmartwychwstałego Serca, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii, napełni nas wiarą w Jego Miłosierdzie. Przeżyjmy ten czas w duchu łączności ze wspólnotą Kościoła, poprzez osobistą modlitwę w naszych domach, jak i korzystając z transmisji telewizyjnych, radiowych i internetowych.