Pożegnanie zasłużonych parafian

2021-03-12 | RafałM

Z głębokim żalem informujemy, że w ostatnim czasie przeszli do Domu Ojca ludzie zasłużeni dla naszej wspólnoty parafialnej: ś.p. Jan Fiertek i Antoni Bartosiak. Przez wiele lat pełnili charytatywnie posługę kościelnego, poświęcając swój czas na troskę o nasz kościół i wiele inicjatyw podejmowanych w ramach działań duszpasterskich. Ich praca, często niezauważana na co dzień, to wiele trudu i dbałości o szczegóły, by liturgia była godna i piękna. Dziękujemy panu Janowi i panu Antoniemu za ich wierną służbę. Niech Pan Bóg przyjmie ich do swego Królestwa.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE!