Wielki Post 2021

2021-02-19 | TadeuszR

Wielki Post jest kolejną w naszym życiu okazją do przeżycia tego szczególnego czasu w duchu nawrócenia. Niech w głębokim przeżywaniu tego okresu pomogą nam post, modlitwa i jałmużna, jak też nabożeństwa wielkopostne. Nie żałujmy czasu i wysiłku, by dobrze przeżyć czas Wielkiego Postu razem z Chrystusem.

W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00 dla wszystkich. Uczestnictwo w Drodze Krzyżowej pomaga nam zrozumieć sens męki i śmierci Jezusa Chrystusa, a przez to z pokorą przyjąć krzyż codziennego życia.
Natomiast w niedzielę o godz. 18.00 nabożeństwo Gorzkich Żali podczas którego będziemy rozważać Mękę Pańską. Kazania pasyjne głosił będzie ks. Mateusz Skiera, wikariusz parafii na Czyżkówku. Po nabożeństwie Gorzkich Żali Msza Św.