Niedzielne Msze św. i transmisja LIVE na YouTube

2020-11-28 | KrzysztofG

Msza św. LIVE - NIEDZIELA, godz. 11:30: Msza św.

Informujemy, że niedzielna Msza św. o godz. 10:00 odprawiana jest w kościele w Opławcu (zamiast Mszy w kaplicy w Smukale!) - do odwołania.
Dla tych, którzy z uwagi na chorobę nie mogą uczestniczyć we Mszy św., prowadzimy transmisję LIVE w NIEDZIELE o godz. 11:30 poprzez nasz kanał na YouTube "Parafia Opławiec - Bydgoszcz":

Nasz kanał "Parafia-Opławiec-Bydgoszcz" na YouTube

- prosimy o SUBSKRYPCJĘ.

W naszych modlitwach polecamy chorych, wszystkich pracujących oraz Was, drodzy Parafianie i Sympatycy naszej opławieckiej Wspólnoty. Prosimy również o modlitwę w naszej intencji.

Kliknij zdjęcie i powiększ.

Wydarzenia z życia parafii