"Uciekamy się do Mamy" - otwarcie kaplicy w Smukale

2020-07-01 | RafałM

Po kilku miesiącach prac remontowych udało nam się otworzyć kaplicę w Smukale. Msza św. niedzielna o godz. 10:00 wróciła zatem na "Bożą rolę" przy ul. Palmowej 2. do Smukały, gdzie

Mszy św. przewodniczył ks. kan. Karol Glesmer, który wywodzi się z opławieckiej wspólnoty. W homilii podkreślił, że jak w codziennym życiu tak i duchowym - uciekamy się do Mamy w rożnych sprawach. Na zakończenie modlitw uroczyście wniesiono obraz Matki Bożej Częstochowskiej do kaplicy. Proboszcz, ks. Grzegorz Roman powierzył naszą parafię, rodziny i młodzież Matce Bożej Serdecznie oraz modlił się o powołania do życia kapłańskiego i zakonnego. W uroczystości uczestniczył ks. Piotr Wachowski, który z młodzieżą akademicką przeżywał dzień skupienia pod namiotami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w dzieło modernizacji kaplicy w Smukale.

1490_5591.jpg 1490_5592.jpg 1490_5593.jpg 1490_5594.jpg 1490_5595.jpg

Wydarzenia z życia parafii