Już za tydzień wizytacja - są już kolejne informacje

2012-04-27 | RobertR

Ksiądz proboszcz przekazuje kolejne informacje dotyczące tego ważnego wydarzenia.

W dniu 6 maja 2012 roku parafia nasza będzie przeżywała wizytacje kanoniczną , którą przeprowadzi ksiądz biskup Jan Tyrawa. Wizytacja taka jest przeprowadzana w każdej parafii co 5 lat. W chwili obecnej biskup wizytuje wszystkie parafie naszego dekanatu. Podczas wizytacji ksiądz biskup sprawdza wszystkie księgi i dokumenty parafialne, zapoznaje się z wszystkimi radościami i problemami wspólnoty parafialnej. Wszystkim nam zależy, aby ta wizytacja przebiegła jak najlepiej. Na Mszę Św. o godz.11.30 z udziałem księdza biskupa zapraszam wszystkich parafian, ich gości i letników. Ponadto na godz. 14.00 zapraszam do domu katechetycznego na spotkanie z księdzem biskupem wszystkich członków wspólnot parafialnych, wszystkich słuchaczy wykładów księdza profesora i pozostałych chętnych. Podczas Mszy Św. i na spotkaniu będzie nas wspierał swoja obecnością ksiądz profesor Bogdan Czyżewski, który specjalnie na tę okazje przybędzie do nas z Gniezna. W związku z wizytacją w sobotę na godz. 11.00 zapraszam całą służbę liturgiczną: ministrantów, lektorów i lektorki.

Ksiądz Proboszcz
Grzegorz Roman