Kolęda 2018 - informacje i plan

2017-12-31 | RobertR

Informacje organizacyjne oraz plan wizyt duszpasterskich w 2018 roku.

Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.00.

Ze względu na kolędę, Msze Święte od 2 stycznia do końca stycznia w dni powszednie o godz. 8.30, z wyjątkiem tego piątku, który jest pierwszym piątkiem miesiąca- Msza Św. o godz. 18.00.

Od poniedziałku 8 stycznia Msze Św. w dzień powszedni odprawiane będą w domu katechetycznym.

Plan Kolędy można pobrać klikając w link poniżej: