Spowiedź oraz Święta Bożego Narodzenia

2017-12-16 | RobertR

Informacje organizacyjne.

W środę 20 grudnia zapraszamy wszystkich naszych parafian do skorzystania z sakramentu pojednania. Spowiadać będziemy wraz z zaproszonymi kapłanami od godz. 17.00 do 18.00.

Za tydzień w niedzielę Msze Św. tylko do południa, nie ma Mszy Św. o godz. 18.00. Natomiast na godz. 22.00 do Smukały, a na 24.00 do Opławca zapraszamy na Pasterkę w intencji naszej wspólnoty parafialnej. W miarę możliwości przyjdźmy 20 minut wcześniej, aby wspólnie śpiewać kolędy.

Przypominamy, że w pierwszy Dzień Świąt nie będzie Mszy Św. o godz. 10.00 w Smukale, natomiast Msza Św. w Opławcu z godz. 8.00 przesunięta jest na godz. 10.00. W drugi Dzień Świąt Msze Św. według porządku niedzielnego. Również 1 stycznia Msza Św. z godz. 8.00 przeniesiona jest na godz. 10.00, natomiast Msza Św. w Smukale w Nowy Rok zostanie odprawiona o godz. 17.00.