Szlachetna paczka i spotkanie z Mikołajem

2017-12-02 | RobertR

Informacje organizacyjne.

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci odbędzie się w trzecią niedzielę Adwentu 17 grudnia. Ofiary do puszek na słodycze dla dzieci ministranci będą zbierać w drugą niedzielę Adwentu, 10 grudnia.

Za tydzień w niedzielę 10 grudnia w zakrystii będą do odbioru karteczki z wiekiem dzieci z naszej parafii, które potrzebują wsparcia. Chętne osoby będą mogły wziąć kopertę i przygotować świąteczną paczkę. Przygotowane paczki będzie można złożyć do 23 grudnia. Mamy nadzieję, że tak jak co roku, nie zabraknie rodzin z naszej parafii, które włączą się w naszą parafialną akcję „Szlachetnej paczki”.