Za tydzień rozpoczynamy Adwent

2017-11-26 | RobertR

Następna niedziela 3 grudnia listopada jest pierwszą niedzielą Adwentu. Przygotujmy się, aby ten czas oczekiwania na przyjście Chrystusa był dla nas czasem wyciszenia i pogłębiania naszej wiary. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich, a szczególnie dzieci na Msze Św. roratnie, które będą sprawowane w każdym tygodniu Adwentu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Podczas rorat przybliżać będziemy historię życia Św. Józefa, który jest patronem nowego roku liturgicznego.