Zbliża się XVII Dzień Papieski

2017-10-01 | RobertR

Za tydzień 8 października przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski, przybliżając osobę i naukę św. Jana Pawła II. W tym też dniu zbierać będziemy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które funduje stypendia dla dzieci z rodzin niezamożnych. Prosimy o wsparcie tego dzieła. Dzień Papieski przeżywać będziemy pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Ks. Bp Jan Tyrawa zaprasza młodzież do kościoła św. Jadwigi Królowej na Wzgórzu Wolności na godz. 13.00 na uroczystą Eucharystię. Po Mszy Św. przejście w radosnym orszaku do hali „Łuczniczka”, w której będzie dalsze świętowanie, czyli „Karoliada”.